Bielsko-Biała: Konkurs fotograficzny – Lodowisko w obiektywie

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłasza konkurs fotograficzny, który zachęca miłośników fotografii do uwiecznienia uroku bielskiego lodowiska w Parku Słowackiego. Konkurs “Lodowisko w obiektywie” to doskonała okazja, aby podzielić się swoimi kreatywnymi umiejętnościami fotograficznymi i zdobyć wspaniałe nagrody.

Zasady konkursu fotograficznego

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wykonać zdjęcie na tle lodowiska w Parku Słowackiego, na którym widoczne będzie logo Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji lub logo Korczyk. Zdjęcie to należy udostępnić na swoim profilu na Instagramie z hasztagiem #BBOSIR oraz przesłać je na adres marketing@bbosir.bielsko.pl, dołączając podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. Do zdjęcia trzeba dołączyć krótki opis lub tytuł. W tytule wiadomości należy napisać: Konkurs fotograficzny lodowisko w obiektywie, w treści podać dane: imię, nazwisko, wiek oraz nr kontaktowy. Dokument RODO – Oświadczenie Konkursu Lodowisko w obiektywie można pobrać ze strony www.bbosir.bielsko.pl; pod tym samym adresem dostępny jest regulamin konkursu.

Zdjęcia można nadsyłać do 18 lutego br. włącznie. Organizatorzy wybiorą spośród wszystkich nadesłanych prac 4 najlepsze. Ogłoszenie wyników odbędzie się 20 lutego 2024 roku.

Zwycięzcy konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody, które zostaną przyznane według decyzji organizatorów. To doskonała okazja, by pokazać swoje umiejętności fotograficzne i zdobyć wspaniałe upominki.

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt