Bielsko-Biała: Dwa wypadki – Poszkodowane osoby ze złamaniami trafiły do szpitala

Close up of polish police car on Cracow street. No logos visible.

Do dwóch wypadków doszło dziś w Bielsku-Białej. Przed południem potrącony został 25-latek, który z obrażeniami trafił do szpitala. Po południu pierwszeństwo na prawidłowo jadącym autobusie MZK wymusiła 21-letnia kierująca. W wyniku gwałtownego hamowania złamania nogi doznała pasażerka autobusu.

Przed godziną 10:00 miało miejsce pierwsze zdarzenie, gdzie 48-letni kierowca samochodu osobowego, jadąc ulicą Katowicką, nie ustąpił pierwszeństwa 25-letniemu przechodzącemu przez przejście obywatelowi Ukrainy. W wyniku tego incydentu mężczyzna doznał złamania kończyn i został przewieziony do szpitala. Policja zakwalifikowała to zdarzenie jako wypadek, przy czym zarówno kierowca, jak i poszkodowany byli trzeźwi. Kierowca samochodu został ukarany mandatem karnym.

W drugim zdarzeniu drogowym, które miało miejsce po godzinie 12:00 na ulicy Warszawskiej, doszło do incydentu. 21-letnia kierująca samochodem osobowym, dokonując zmiany pasa ruchu, nie zachowała pierwszeństwa wobec poruszającego się prawidłowo autobusu MZK. W wyniku tego manewru, kierowca autobusu komunikacji miejskiej zmuszony był do nagłego hamowania, co spowodowało obrażenia u 33-letniej pasażerki. Kobieta doznała złamania kończyny. Policja zaklasyfikowała to zdarzenie jako wypadek, i prowadzi dalsze dochodzenie w sprawie.

źródło: bielsko.biala.pl

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt