Bielsko-Biała: Będą Utrudnienia na Drogach w Nadchodzący Weekend

foto: bbosir

W nadchodzący weekend mieszkańcy Bielska-Białej oraz okolic mogą spodziewać się pewnych utrudnień w ruchu drogowym z powodu planowanych wydarzeń sportowych. Kierowcy będą musieli dostosować się do zmian w organizacji ruchu.

Kolarski Wyścig Silesian Classic

W sobotę, między godziną 14:15 a 19:00, ulice Bielska-Białej staną się areną zmagań podczas kolarskiego wyścigu Silesian Classic. Trasa wyścigu obejmować będzie ulice Karbową, aleję Armii Krajowej, Gościnną, Karpacką, Jeżynową, Antyczną, Wapienicką, Cieszyńską, Jaworzańską, Storczyków, Zapory, Tartaczną, Dębowiec oraz Skarpową. Przewiduje się znaczne utrudnienia w ruchu drogowym, a także zmiany w kursowaniu autobusów linii 7, 10, 16 oraz 20.

Zmiany w Komunikacji Miejskiej

W związku z wyścigiem kolarskim, kilka linii autobusowych będzie musiało zmienić swoje trasy przejazdu. Linie nr 3, 7, 8 oraz 16 będą objęte modyfikacjami. Ponadto, bezpośredni dojazd i powrót z rejonu Szyndzielni i Zapory w Wapienicy komunikacją miejską w określonych godzinach będzie niemożliwy. Kursowanie autobusów na wyłączonych odcinkach zostanie przywrócone niezwłocznie po ponownym otwarciu zamkniętych ulic.

Szczegóły można znaleźć: tutaj

Bieg Magurki

W niedzielę, w godzinach 10:55 do 11:15, planowane są również utrudnienia związane z biegiem Magurki. Ulice Pikowa i Mała Straconka zostaną wyłączone z ruchu drogowego w celu umożliwienia bezpiecznego przebiegu wydarzenia.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt