Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy 2023 – TRASA, PROGRAM, ZAPISY, UTRUDNIENIA

bielski rodziny rajd rowerowy 2023
foto. organizatora

Od 1 września możesz zapisać się internetowo na 52. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy! To wydarzenie, które nie tylko dostarczy Ci niesamowitych wrażeń, ale także pozwoli Ci spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu.

Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy 2023 – PROGRAM

Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy odbędzie się 24 września. Grupa rowerzystów wyruszy z Placu Ratuszowego o godzinie 9:30. Pierwszy etap rajdu zaprowadzi Was w stronę urokliwej Wapienicy. Tam na terenie Stadionu Lekkoatletycznego Sprint w godzinach 11:00-12:30 odbędzie się półmetek rajdu. To doskonała okazja, by sprawdzić swoją kondycję i umiejętności rowerowe. Będą tam przeprowadzone konkurencje sprawnościowe, które dostarczą mnóstwo emocji. Po zakończeniu konkurencji, nastąpi weryfikacja uczestników konkurencji regulaminowych.

Drugim etapem rajdu będzie trasa prowadząca w stronę Bielska-Białej. Finał zaplanowano na terenie Pływalni Start w Cygańskim Lesie w godzinach 13:30-16:00. Po intensywnym pedałowaniu uczestników rajdu czekać będzie ciepły posiłek, a także rozstrzygnięcie konkurencji regulaminowych. To moment, w którym poznasz zwycięzców i rozlosujesz nagrody w loterii fantowej. To impreza, na której nie może Cię zabraknąć!

Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy 2023 – UTRUDNIENIA, TRASA

PIERWSZY ETAP ok.15km Plac Ratuszowy, Dmowskiego, Sempolowskiej, Dworkowa, Broniewskiego, PCK, Sempołowskiej, Partyzantów, Karpacka, Karpacka, Orzeszkowej Zwardońska, Lotnicza, Droga Rowerowa dookoła lotniska, Zwardońska, Antyczna Wapienicka, przez mostek nad rzeka, Celtycka, Słowiańska, Handlowa, Jaworzańska, Potok, Średnia, Graniczna, Swiatopelka, Telimeny, Jaworzańska, wjazd na stadion lekkoateltyczny

DRUGI ETAP ok. 12km Jaworzańska, Miętowa, Zapora, Dębowiec, Ruciana, Jeżynowa, Karpacka, Karpacka, Partyzantów, Leszczyńska, Most im. Druha Mieczysława Piekiełko Bystrzańska, Szeroka, Czołgistów, wjazd na teren Błonii

Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy 2023 – ZAPISY

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w 52. Bielskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, masz kilka opcji zgłoszenia się:

  • Biuro BTC przy ul. Zygmunta Krasińskiego 5a będzie przyjmować zgłoszenia od 18 do 22 września w godzinach 11:00-17:00, oraz 23 września w godzinach 10:00-13:00.
  • Na starcie rajdu, czyli 24 września w godzinach 8:00-9:30.

Ale to nie koniec! Jeśli preferujesz zapisy internetowe, już od 1 września możesz to zrobić na stronie internetowej: www.btcbb.pl/rajd/52-bielski-rodzinny-rajd-rowerowy.

Opłata startowa w okresie od 18 do 23 września wynosić będzie jedynie 30 złotych. Jeśli jednak zdecydujesz się zapisać w dniu rajdu, opłata ta wyniesie 45 złotych. W ramach opłaty startowej otrzymasz:

  • Koszulkę z logo rajdu, którą z dumą będziesz mógł nosić.
  • Folder okolicznościowy, pełen informacji o rajdzie i trasie.
  • Kupon na ciepły posiłek, który zaspokoi Twoje głodne brzuchy po wyczerpującym etapie rajdu.
  • Ubezpieczenie na czas trwania imprezy, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się spokojem podczas jazdy.

Więcej szczegółów na poniższym plakacie:

BIELSKI RODZINNY RAJD ROWEROWY 2023

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt