Bielska Policja poszukuje sprawców zdewastowania lokalu!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej poszukują sprawców zniszczenia mienia w postaci wyposażenia lokalu Browar Jedynka. Do przestępstwa doszło w dniu 24 kwietnia 2022 roku przy ul. Wyzwolenia 12 a w Bielsku-Białej. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mają informacje, mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości. Zapewniamy anonimowość.


W dniu 24 kwietnia 2022 roku pomiędzy godziną 00:30 a 01:00 do lokalu Browar Jedynka weszło trzech łysych, dobrze zbudowanych mężczyzn. Będąc w jego wnętrzu zaczęli zaczepiać klientów, a następnie niszczyć wyposażenie poprzez przewracanie stołów, krzeseł, rzucanie szufladami oraz rozbicie luster. Zachowaniem swoim spowodowali straty na kwotę przeszło 3,600 zł.


Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej, tel. 47 857 01 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55. Poczta elektroniczna kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl.

Żródło/foto https://bielsko-biala.policja.gov.pl/

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt