Bielska pływalnia “Panorama” została wyróżniona. Miasto otrzymało nagrodę

Modernizacja kąpieliska „Panorama” w Bielsku-Białej zyskała uznanie ogólnopolskiego miesięcznika dla budownictwa, architektury i biznesu – Builder. 

Wyróżnienia miesięcznika Builder: Docenione inwestycje i innowacje

Miesięcznik Builder, znany z promowania najlepszych praktyk w budownictwie i architekturze, co roku przyznaje wyróżnienia w trzech kategoriach: inwestycje, produkty i usługi. W bieżącym roku przyznano łącznie 44 nagrody, a jedną z nich otrzymało miasto Bielsko-Biała za modernizację kąpieliska „Panorama”.

W ocenie obiektów budowlanych, miesięcznik Builder zwraca szczególną uwagę na jakość architektury, ponadczasową formę, solidność wykonania oraz wyjątkowe kwalifikacje projektantów i wykonawców. Tego typu oceny pozwalają wyłonić inwestycje, które wyróżniają się na tle innych swoją innowacyjnością i funkcjonalnością.

Modernizacja kąpieliska panorama

Modernizacja kąpieliska „Panorama” została ukończona i obiekt ponownie otwarty w czerwcu zeszłego roku. Inwestycja była kompleksowa i obejmowała podział niecki na trzy części, tworząc strefy wypoczynku i rekreacji, z różnorodnymi atrakcjami dla dzieci.

W ramach prac modernizacyjnych odnowiono także zaplecze sanitarno-techniczne, widownię, budynki oraz chodniki wokół obiektu. Całkowity koszt inwestycji wyniósł około 52 miliony złotych. Za realizację projektu odpowiadała firma Intravi, która w ciągu 13 miesięcy przekształciła kąpielisko w nowoczesny i funkcjonalny kompleks.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt