Beskid Cup 2023 – Turniej tenisowy z gwiazdami polskiej sceny

beskid cup 2023
foto: Paweł Sowa Wydział Prasowy UM w BB

Beskid Cup to jedno z ciekawszych wydarzeń wśród gwiazd polskich scen. Od 7 do 10 sierpnia SPA Hotel Jawor będzie gościć wyjątkowych uczestników, którzy zmierzą się na kortach tenisowych, aby rywalizować o puchary i cieszyć się niezwykłą atmosferą tego unikalnego turnieju.

Od kabaretów po wielki ekran - gwiazdy na kortach

Beskid Cup to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga artystów z różnych dziedzin. Beskid Cup to szansa dla aktorów, komików, piosenkarzy i osobistości telewizyjnych na zaprezentowanie swoich umiejętności na kortach, poza ich sztuką sceniczną czy występami medialnymi.

W tegorocznej edycji Beskid Cup mamy przyjemność gościć wiele znanych postaci, które od lat bawią nas na scenach kabaretowych czy ekranach telewizorów. Radosław Bielecki, znany z kabaretu Neo-Nówka, z pewnością rozśmieszy publiczność swoimi popisowymi zagraniami. Maurycy Polaski, Marcin Daniec i Grzegorz Poloczek zapewnią niezapomniane widowisko. Jan Englert, legenda polskiego aktorstwa, również zawalczy o zwycięstwo na kortach, podobnie jak Krzysztof Respondek z kabaretu Rak.

Wiele innych wybitnych osobistości również weźmie udział w turnieju. Tomasz Gęsikowski, Przemysław Sadowski, Zbigniew Górny, Henryk Sawka, Władysław Grzywna, Wojciech Skibiński, Robert Janowski, Tomasz Sobczak, Krzysztof Hanke z kabaretu Rak, Tomasz Stockinger, Mariusz Kałamaga, Karol Strasburger, Dariusz Kamys z kabaretu Hrabi, Przemysław Żejmo z kabaretu Jurki, Leszek Malinowski z kabaretu Koń Polski, Jacek Mejer „Mezo”, Michał Milowicz, Łukasz Pietsch z kabaretu Hrabi, i Marcin Piotrowski „Liber”. Gościnnie pojawią się również Maria Borzyszkowska z kabaretu Koń Polski, Małgorzata Czyżycka z kabaretu Ciach, Anna Guzik-Tylka, Beata Ścibakówna, Ewa Sawka, Karol Stopa i Agnieszka Warchulska.

Beskid Cup - więcej niż tylko sport

Beskid Cup to nie tylko turniej tenisowy, to także wyjątkowa okazja do spotkania z ulubionymi gwiazdami. W atmosferze sportowej rywalizacji panuje niepowtarzalna atmosfera wzajemnej sympatii i szacunku między uczestnikami, kibicami i organizatorami.

Przez cały turniej zaplanowano wiele atrakcji dla widzów, od spotkań autorskich, przez występy artystyczne, po wspólne zabawy i konkursy. Każdy, kto odwiedzi SPA Hotel Jawor w dniach trwania Beskid Cup, będzie mógł poczuć magię tego wydarzenia.

Beskid Cup to również okazja do wsparcia dobrych celów. W ramach turnieju organizowane są zbiórki na rzecz potrzebujących oraz akcje charytatywne. Gwiazdy biorące udział w turnieju są pełne zaangażowania i serca, aby pomóc tym, którzy tego potrzebują.

Dzięki Beskid Cup sport i dobroczynność idą w parze, co czyni to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym i godnym uwagi.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt