Będzie Strefa Kibica na Euro 2024 – Będą atrakcje, konkursy i pokazy

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które odbędą się w Niemczech. Dzięki inicjatywie grupy radnych, władze miasta zdecydowały o stworzeniu ogólnodostępnej Strefy Kibica na Rynku, gdzie pojawi się telebim. 

Strefa Kibica Bielsko-Biała

Zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej stały się inspiracją do stworzenia strefy kibica w Bielsku-Białej. Grupa radnych, w skład której wchodzą Katarzyna Balicka, Agnieszka Nowak, Maksymilian Pryga i Karol Markowski, zaapelowała do władz miejskich o zorganizowanie takiej strefy. Ich inicjatywa spotkała się z pozytywnym odzewem.

Zastępca prezydenta Bielska-Białej, Piotr Kucia, poinformował, że Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji pracuje nad przygotowaniem Strefy Kibica, która będzie funkcjonować podczas meczów Reprezentacji Polski oraz podczas półfinałów i finału EURO 2024.

Strefa Kibica zostanie zlokalizowana na Rynku w Bielsku-Białej i wyposażona w ekran LED o wymiarach 6 metrów na 3,5 metra. Ekran ten, wraz z odpowiednim nagłośnieniem, zapewni mieszkańcom miasta doskonałe warunki do oglądania meczów. To jednak nie koniec atrakcji – organizatorzy zadbali o dodatkowe elementy, które umilą czas spędzony w strefie kibica.

Podczas wydarzeń w Strefie Kibica mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w różnych atrakcjach. W planach są pokazy treningu młodych zawodników z lokalnych klubów piłkarskich, co będzie doskonałą okazją do zobaczenia przyszłych talentów sportowych. Dodatkowo, gośćmi specjalnymi będą piłkarze oraz szkoleniowcy, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat turnieju.

Organizatorzy przewidują także konkursy, zabawy i animacje, które będą prowadzone przez instruktorów z Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Te dodatkowe atrakcje mają na celu integrację społeczności lokalnej oraz zwiększenie radości z kibicowania.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt