Będzie remont na ul. Komorowickiej – Znikną asfaltowe wypełnienia drogi

ul. Komorowicka Bielsko-Biała zniknie asfalt

Kostka na  ul. Komorowickiej zaledwie po jednym sezonie pozapadała się w wielu miejscach, a ubytki zaasfaltowano. Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował o planowanym remoncie i zamknięciu drogi. 

17 stycznia w Bielsku-Białej na ul. Komorowickiej trwały prace remontowe. Największe ubytki w nawierzchni kostki zostały wypełnione asfaltem, o czym pisaliśmy (tutaj). Wszystko wskazuje na to, że asfaltowe łaty znikną, i w najbliższych dniach droga doczeka się remontu. 

W związku z zaplanowanym remontem, ul. Komorowicka na odcinku od ul. Targowej do ul. 11 Listopada zostanie zamknięta. Prace rozpoczną się 8 maja, a utrudnienia będą trwać przez miesiąc. 

“Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że 8 maja 2023 r. zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zamknięciu ul. Komorowickiej na odcinku od ul. Targowej do ul. 11 Listopada. Na przedmiotowym odcinku prowadzone będą roboty związane z przełożeniem kostki granitowej. Wszystkie prowadzone roboty będą wykonywane w ramach gwarancji. Zasadniczy objazd do ulicy ks. Stanisława Stojałowskiego poprowadzony zostanie ulicami: Józefa Piłsudskiego, Lwowską i Żywiecką. Utrudnienia potrwają ok. 1 miesiąc.”– informuje MZD Bielsko-Biała.

ul. Komorowicka Bielsko-Biała zniknie asfalt

foto: MZD Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt