Będą kolejne utrudnienia: Most na Ul. Leszczyńskiej Zamknięty od jutra

Od 4 lipca Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej wprowadza istotne zmiany w organizacji ruchu na remontowanym odcinku ulicy Partyzantów. Zmiany te obejmują zamknięcie mostu na ul. Leszczyńskiej, co wpłynie na ruch w całym regionie. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące nowej organizacji ruchu oraz wyznaczonych objazdów.

Nowa Organizacja Ruchu na Ul. Partyzantów

Od 4 lipca, most na ul. Leszczyńskiej będzie zamknięty dla ruchu z ulicy Partyzantów oraz dla pojazdów skręcających w lewo z ul. Leszczyńskiej. Decyzja ta została podjęta w związku z trwającymi pracami remontowymi, które mają na celu poprawę infrastruktury drogowej w tym rejonie. Zamknięcie mostu wymaga od kierowców zastosowania się do nowych tras objazdowych, co pozwoli na sprawne przeprowadzenie prac oraz zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego.

Dla kierowców poruszających się z centrum miasta wyznaczono alternatywne trasy obejmujące ulice 1 Maja oraz Stefanii Sempołowskiej. Osoby jadące od strony Szczyrku oraz ul. Karpackiej powinny korzystać z ulic Partyzantów, gen. Bora-Komorowskiego oraz Leszczyńskiej. Miejski Zarząd Dróg apeluje do kierowców o ścisłe przestrzeganie nowych oznakowań i objazdów, aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji oraz przyspieszyć proces remontowy.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt