Będą duże utrudnienia na DW948 – Droga zostanie całkowicie zamknięta – MAPA

foto: ZDW

W związku z planowanymi bitumicznymi robotami drogowymi na drodze DW948, mieszkańcy oraz kierowcy muszą przygotować się na zamknięcia wybranych odcinków trasy. Wykonawca robót ogłosił szczegółowy harmonogram prac, który obejmuje zamknięcia dróg w określonych dniach i godzinach, co może wpłynąć na codzienną komunikację i planowanie tras przejazdu.

Harmonogram Zamknięć i Lokalizacje

Prace drogowe obejmują bitumiczne roboty nawierzchniowe, które będą realizowane z wykorzystaniem pełnej szerokości jezdni, co oznacza całkowite zamknięcie wybranych odcinków drogi DW948. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram zamknięć:

1. Odcinek od ul. Stroma do ul. Roztoki w Czernichowie

W dniu 17 czerwca 2024 roku, odcinek drogi DW948 od skrzyżowania z ulicą Stromą (w rejonie stacji paliw MOYA) do skrzyżowania z ulicą Roztoki w Czernichowie będzie zamknięty dla ruchu pojazdów. Prace będą prowadzone w godzinach od 7:30 do 20:30. Zaleca się korzystanie z alternatywnych tras, aby uniknąć opóźnień i zatorów.

2. Odcinek od ul. Kotelnica w Międzybrodziu Bialskim do ul. Stroma w Czernichowie

Kolejnego dnia, 18 czerwca 2024 roku, zamknięty będzie odcinek drogi DW948 od skrzyżowania z ulicą Kotelnica w Międzybrodziu Bialskim do skrzyżowania z ulicą Stromą w Czernichowie. Prace drogowe będą prowadzone w tych samych godzinach, od 7:30 do 20:30. Kierowcy powinni być przygotowani na utrudnienia i planować swoje podróże z uwzględnieniem objazdów.

3. Odcinek od ul. Widokowa do ul. Kotelnica w Międzybrodziu Bialskim

W dniu 19 czerwca 2024 roku zamknięty zostanie odcinek drogi DW948 od skrzyżowania z ulicą Widokową do skrzyżowania z ulicą Kotelnica w Międzybrodziu Bialskim. Zamknięcie drogi nastąpi w godzinach od 7:30 do 20:30. Ponownie zaleca się wcześniejsze planowanie podróży i korzystanie z tras alternatywnych.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt