Awantura na łowisku – W obecności policjantów wyjął siekierę.

Wczorajszy dzień na łowisku w Ligocie przy ulicy Zabrzeskiej okazał się niezwykle dramatyczny, gdy sytuacja spokojnego wędkowania przerodziła się w niebezpieczny incydent. Jak nietrzeźwy mężczyzna z rejonu bielskiego stał się agresywny wobec policjantów.

Awantura na łowisku - wyciągnął siekierę

Gdy wczoraj na łowisku w Ligocie pojawiła się grupa policjantów z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach w odpowiedzi na wezwanie o zakłócanie porządku, nikt nie spodziewał się tak dramatycznych wydarzeń. Legitymowanie grupy wędkarzy przebiegało rutynowo, dopóki jeden z nich nie sięgnął po siekierę. Sytuacja stała się wyjątkowo niebezpieczna, jednakże szybka reakcja funkcjonariuszy pozwoliła na uniknięcie tragedii, gdy mężczyzna ostatecznie zrzucił narzędzie, nie wyrządzając nikomu krzywdy.

Badanie przeprowadzone na miejscu wykazało, że sprawca był w stanie nietrzeźwości. 25-letni mieszkaniec powiatu bielskiego został zatrzymany przez funkcjonariuszy i teraz stoi przed odpowiedzialnością za czynną napaść na policjantów. Motyw jego agresji oraz dlaczego zdecydował się na posiadanie siekiery w trakcie wędkowania pozostaje niejasne, jednakże nietrzeźwość wydaje się być kluczowym czynnikiem eskalacji sytuacji.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt