Antoś z Żywca potrzebuje naszej pomocy !

Trwa zbiórka dla Antosia, który potrzebuje naszej pomocy. Na co dzień musi zmagać z wieloma zaburzeniami.. Jego mama wychowuje go sama, jak pisze – stanęła przed wyzwaniem, któremu nie może sprostać. Antoś pilnie potrzebuje specjalistycznych ortez.

Antoś przez cały tydzień uczęszcza na terapie. Więcej czasu spędza w przedszkolu i w gabinetach specjalistów niż we własnym domu. Trudności z jakimi zmaga się chłopiec na co dzień negatywnie wpływają na jego dzieciństwo. 8-latek ma zaburzenia neurorozwojowe, przykurcz ścięgien Achillesa o nieustalonej etiologii, autyzm dziecięcy, zespół porażenny – nieokreślony, zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego, astmę oraz nadpobudliwość psychoruchową.

Od początku podjęłam się wszelkich starań, aby zapewnić mojemu dziecku odpowiednią terapię, rehabilitację, stałą współpracę z psychologiem i pedagogiem. Dwa razy w roku bierzemy udział w turnusach rehabilitacyjnych, które jak do tej pory przynosiły bardzo dobre efekty. Jednak teraz stanęłam przed wyzwaniem, któremu mogę nie sprostać, a w tym przypadku trzeba zadziałać jak najszybciej! – pisze mama Antosia

Antoś pilnie potrzebuje specjalistycznych ortez. W tej chwili chodzi na palcach, co zwiększa jego napięcie mięśniowe. Aby przykurcze jeszcze bardziej nie uległy powiększeniu, trzeba działać jak najszybciej. Ortezy dają też możliwość położenie na ziemie całej stopy, czego obecnie Antoś nie potrafi zrobić.

Choć nie jest to proste, postanowiłam poprosić o wsparcie. To, co mogę, sama staram się zapewniać mojemu dziecku. Jednak w tym momencie moje możliwości zostały wyczerpane. Dlatego proszę, pomóż zaopatrzyć Antosia w ortezy, które teraz są dla niego najlepszym lekarstwem. 

Link do zbiórki dostępny: TUTAJ.

foto/źródło: siepomaga

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt