Akcja ,,Zima w schronisku” – pomóż zwierzakom przetrwać chłodne dni.

Zimę w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej musi przetrwać ponad 200 kotów i 80 psów. Chcąc zapewnić im najwyższy komfort, schronisko prosi o wsparcie dla swoich podopiecznych w postaci koców, ręczników, karmy i żwirku do kocich kuwet. 

KOCE I RĘCZNIKI – ,,niestety nie przyjmujemy wyściółek posiadających wypełnienie np. kołdry, poduszki, legowiska. Tak, są ciepłe i wygodne, ale niestety zwierzaki często je rozrywają i zjadają elementy wypełnienia, co jest zagrożeniem dla ich zdrowia, a czasami nawet życia.”
 
KARMY SUCHE I MOKRE DLA KOTÓW I PSÓW – ,,prosimy o karmy wysokiej jakości zakupione w sklepach dedykowanych zwierzętom – nie w marketach. Żywienie to najlepsza profilaktyka zdrowotna. Worki z karmą nie muszą być duże – ostatecznie bardziej przysłuży się zwierzakom mniejszy worek dobrej karmy niż największy dostępny karmy niskiej jakości.”
 
ŻWIREK DLA KOTÓW – ,,najlepiej sprawdza się nam Benek w żółtym opakowaniu. Koty go znają, akceptują i mamy pewność, że go nie odrzucą.”

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt