Akademia Techniczno-Humanistyczna poszukuje absolwentów sprzed 50 lat.

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej przygotowuje się do wyjątkowej uroczystości, która odbędzie się w listopadzie bieżącego roku. Celem wydarzenia jest uhonorowanie pierwszych absolwentów Filii Politechniki Łódzkiej w Bielsku-Białej, którzy ukończyli studia inżynierskie na wydziałach mechanicznym i włókienniczym przed pięćdziesięciu laty.

Filia Politechniki Łódzkiej w Bielsku-Białej została otwarta 1 października 1969 roku. Jej siedziba mieściła się w części gmachu ówczesnego Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika, znajdującego się przy ulicy Listopadowej. Początkowo filia była częścią Politechniki Łódzkiej, jednak w 2001 roku przekształcono ją w samodzielną uczelnię państwową, nadając jej nazwę Akademia Techniczno-Humanistycznej. 

Wyjątkowa uroczystość po 50 latach

W listopadzie bieżącego roku Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej planuje przeprowadzić niezwykłe wydarzenie – uroczystość wręczenia Złotych Dyplomów pierwszym absolwentom Politechniki Łódzkiej Filii w Bielsku-Białej. Absolwenci ci, należący do rocznika 1969-1973, będą obchodzić pięćdziesiątą rocznicę ukończenia studiów inżynierskich na wydziałach mechanicznym i włókienniczym. To nie tylko ważny moment w ich życiu, ale również wyjątkowa okazja dla uczelni, aby uhonorować tych pierwszych absolwentów i podziękować im za ich wkład w rozwój Filii Politechniki Łódzkiej w Bielsku-Białej.

Zespół Rocznik 73 prosi o pomoc

Zespół koleżeński Rocznik 73, odpowiedzialny za organizację uroczystości, zwraca się z prośbą do wszystkich absolwentów rocznika 1969-1973. W przypadku, gdy nie został jeszcze nawiązany kontakt z niektórymi absolwentami, organizatorzy proszą o zgłaszanie się do ich zespołu. Dzięki temu będzie możliwe zaproszenie jak największej liczby absolwentów na tę ważną uroczystość. Ponadto, jeśli byłeś nauczycielem lub prowadziłeś zajęcia dla studentów w Filii Politechniki Łódzkiej w Bielsku-Białej w latach 1969-1973, również proszą o zgłoszenie się. To doskonała okazja, aby spotkać się z byłymi studentami i wspólnie uczcić ich sukcesy.

Osobą do kontaktu jest Marek Koźmiński, który jest członkiem zespołu Rocznik 73. Można się z nim skontaktować pod numerem telefonu +48 514 515 334. Jeśli posiadasz informacje dotyczące innych absolwentów z rocznika 1969-1973, prosimy o przekazanie tych informacji również do zespołu organizacyjnego. Im więcej osób zostanie zaproszonych na uroczystość, tym bardziej wyjątkowe i pełne wspomnień wydarzenie stanie się dla wszystkich uczestników.

foto: FB ATH 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt