Adeline Michłanowicz z Bielska-Białej szuka Fundacja ITAKA.

Fundacja ITAKA, na prośbę rodziny, poszukuje 45-letniej bielszczanki –  Adeliny Michłanowicz. Wyszła z domu 17 kwietnia 2023r. i dotychczas nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginęła Adelina Michłanowicz

Bliscy wraz z Fundacją ITAKA poszukują 45-letniej Adeliny Michłanowicz. Kobieta zaginęła w dniu 17 kwietnia 2023 roku. Wychodząc z miejsca zamieszkania,  przy ul. Bukowej w Bielsku-Białej, zabrała ze sobą rzeczy powszechnego użytku, nie podając nikomu z rodziny kierunku, w którym się udaje oraz nie pozostawiając informacji o miejscu pobyty lub celu wyjazdu. Michalina ostatni raz widziana była w dniu zaginięcia o godzinie 9:00 w okolicy dworca PKP w Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej.

Rysopis: wzrost: 170 cm, oczy: kolor szary, budowa ciała: szczupła, włosy: długie, ciemne, proste za ramiona

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej, proszone są o pilny kontakt z Fundacją ITAKA tel. 22 654 70 70  lub z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2C, tel. 47 857 0300, 47 857 0381 lub na nr alarmowy 112.

Jak pomaga Fundacja ITAKA?

Celem Fundacji jest niesienie wszelkiej pomocy ludziom dotkniętym problemem zaginięcia, w szczególności osobom zaginionym, ich rodzinom i bliskim oraz osobom zagrożonym zaginięciem, w tym także w przypadkach zaginięć związanych z porwaniami rodzicielskimi.

22 654 70 70 – Linia wsparcia
Bezpłatny telefon skierowany do wszystkich, którzy wiedzą coś o losie osoby zaginionej, potrzebują jakiś informacji lub po prostu chcą porozmawiać.

116 000 – Telefon w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka
Bezpłatny telefon skierowany do rodziców i opiekunów, którym zaginęło dziecko. Mogą na niego także dzwonić rodzice zaginionych dzieci, nastolatki, które uciekły z domu oraz wszystkie inne osoby, które zetknęły się z problemem zaginięcia dziecka lub nastolatka mogą pomóc w jego odnalezieniu.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt