5-letnia Zuzia z Żywca potrzebuje naszej pomocy

5-letnia Zuzia cierpi na zaburzenia neurorozwojowe. Każdego dnia wkłada wiele wysiłku w ćwiczenia rehabilitacyjne. Niestety, sprzęt potrzebny do ćwiczeń i wizyty u specjalistów są bardzo kosztowne. Dlatego Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” prowadzi zbiórkę na pomoc dla dziewczynki.

Zuzanka ma 5 lat. Od trzech lat, kiedy to zdiagnozowano u niej liczne zaburzenia neurorozwojowe, dziewczynka dzielnie walczy o swoje dzieciństwo. Każdy dzień to ciężka i bolesna rehabilitacja. Mimo to, Zuzanka nie poddaje się i z siłą godną pozazdroszczenia, staje do walki, o to, aby tak jak jej rówieśnicy, móc bawić się, biegać i śmiać. Na szczęście codzienna i intensywna rehabilitacja przynosi efekty. Niestety sprzęt potrzebny do ćwiczeń i wizyty u specjalistów są bardzo kosztowne. Dlatego Zuzanka, wspólnie ze swoimi rodzicami, z całego serduszka prosi o wsparcie finansowe, po to, aby mogła dalej kontynuować leczenie.

Zwracamy się z apelem o pomoc do wszystkich, którzy mogą wesprzeć Zuzankę wpłacając darowiznę na jej leczenie.

Dowolną kwotę można wpłacić na subkonto podopiecznego fundacji FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”, TYTUŁEM 36976 RODAK ZUZANNA – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994.

Darowizny można też wpłacać online przez stronę: dzieciom.pl

Prowadzone są również licytacje na stronie FB: tutaj

źródło Policja Żywiec

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt