24. ZLOT TURYSTYCZNO-EKOLOGICZNY „CZYSTE GÓRY 2022”

Starostwo Powiatowe w Żywcu zaprasza do udziału w 24. Zlocie Turystyczno-Ekologicznym „Czyste Góry 2022”, który będzie miał miejsce się w dniu 1 października 2022 r. z finałem w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Rajczy Nickulinie.

Celami Zlotu są: porządkowanie szlaków turystycznych, promowanie turystyki kwalifikowanej przez rozwijanie sprawności fizycznej młodzieży i jej zamiłowania do poznawania piękna krajobrazu „Małej Ojczyzny”, udział w akcji „Sprzątanie Świata 2022 – wszystkie śmieci są nasze” oraz poznawanie się i zawiązywanie przyjaźni między uczestnikami Zlotu, zainteresowanymi ochroną środowiska i krajoznawstwem  oraz uprawianiem pieszej turystyki górskiej.

A oto kilka najważniejszych informacji dla szkół pragnących wziąć udział w Zlocie w dniu 1 października br.:

 1. W Zlocie uczestniczą drużyny turystyczne reprezentujące szkołę podstawową/ ponadpodstawową wraz z opiekunami.
 2. Warunkiem wzięcia udziału w przedsięwzięciu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dnia 27 września br. (wtorek) na adres e-mail: s8270@zywiec.powiat.pl, natomiast klauzule zgody na przetwarzanie danych osobowych należy dostarczyć do organizatora w dniu imprezy (sobota).
 4. Formularz zgłoszeniowy oraz klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych stanowią załącznik do niniejszego regulaminu.
 5. W przypadku niedostarczenia wymaganych załączników w dniu imprezy grupa nie będzie brała udziału w dalszej części Zlotu!
 6. Przed wyruszeniem na trasę opiekunowie zobowiązani są do sprawdzenia stanu zdrowia uczniów oraz zebrania od nich klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Partnerami imprezy są:

 • Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Rajczy Nickulinie
 • Fundacja Energia Społeczna
 • Fundacja Edukacji Przyrodniczej „Poznaj Beskidy”
 • Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
 • Żywiec Zdrój S.A.
 • Jacek Seweryn – Radny Rady Powiatu w Żywcu
 • Certyfikowana Wojskowa Klasa Mundurowa Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
 • Żygliński Szkoła Przetrwania
 • Oddział Beskidzki PTSM w Bielsku-Białej

źródło/foto Starostwo Powiatowe w Żywcu 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt