16-letni Patryk z Cieszyna odnaleziony

Od wtorku policja poszukiwała 16-letni Patryka z Cieszyna. Ostatni raz był widziany po szkole ok. 14:30. Chłopak został odnaleziony. Wszystko jest z nim w porządku. 

Po nocnym zgłoszeniu zaginięcia, do akcji poszukiwawczej zostali zaangażowani nie tylko policjanci i funkcjonariusze straży pożarnej ale również mieszkańcy, którzy poprzez media społecznościowe informowali o zaginięciu. Dzięki informacja mieszkanki Puńcowa, policja ustaliła miejsce pobytu chłopca i go odnalazła. Patryk jest cały i zdrowy, pod opieką rodziców. 

Wszystkim osobom, dziennikarzom, służbom zaangażowanym w poszukiwania serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania kierujemy do Pań, mieszkanek Puńcowa, które zachowały ludzką wrażliwość, czujność i w porę przekazały istotną informację policjantom, którzy dzięki temu mogli szybko i skutecznie działać. Dziękujemy za udostępnianie komunikatu i jednocześnie zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku ze swoich stron – mówi rzecznik cieszyńskich policjantów, st. asp. Krzysztof Pawlik. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt